Erkek Termal Eldiven

Erkek Termal Eldiven

Erkek Termal Eldiven

Kışın en zorlu hava koşullarında, en yüksek zirvelerinde kar topu oynamak ister misiniz? Ellerinizi sıcacık tutacak termal polar eldivenler, nefes alan doku formunda imal ediliyor. Bileklerden kavrayan elastik yapı ile aymadan kullanım sağlar, nemi dışarı atan formülüyle rahat tutuş sağlayabilirsiniz.

erkek termal eldiven çeşitleri Thermolite kumaş ile üretiliyor. Konfor, sıcaklık ve şıklık kış boyu sizinle olacak. Hızlı ve kolay sipariş sistemi, 6 aya varan taksit seçenekleriyle ellerinizi ısıtmaya hemen başlayabilirsiniz.

Erkek Termal Eldiven Modelleri, Çeşitleri Nelerdir?

Kadın ve erkek termal eldiven çeşitlerinin yanı sıra unisex eldiven modellerinde birbirinden cazip seçenekler sunuyoruz. Tarzınıza uygun modeller ve renk seçenekleri, geniş beden skalası ve termo dinamik yapıları ile yüksek kumaş teknolojilerinden yararlanabilirsiniz. erkek termal eldiven modelleri polar dokumalarıyla, akıllı telefon kullanma formunda tasarım ediliyor.

Kayak, koşu, trekking ve tırmanış gibi etkinliklerinizde sıkı kavrayan avuç içi formu, terletme yapmayan kumaş kalitesiyle daima zirvelere çıkabilirsiniz. Parmak uçlarından bileklere ve avuç içi dokunsal özellikleriyle Thermolite kumaş kalitesinde üretilen her ürün, hijyeniktir.

Thermoform Snowboard eldiven, Thermoform kayak eldiveni, Thermoform Softshell eldiven, polar unisex eldiven ve termal eldiven çeşitleriyle birbirinden şık modelleri seçebilirsiniz. Kayaktan kampa, doğa sporlarından snowboarda dek her kategoride kullanabileceğiniz şahane modellerle, ellerinizi daima sıcak tutabilirsiniz.