Kadın Termal Aksesuar

Kadın Termal Aksesuar

Kadın Termal Giyim

Kadın iç giyim ve kadın giyim kategorisinde, bedeninizi rahat ettirecek ve vücut ısısını dengede tutacak en ideal ürünlere ulaşabilirsiniz. Kadın termal giyim trendlerinde en kaliteli kumaş dokusu ve bakteri barındırmayan dokuma özellikleriyle içten dışa ısınacaksınız.

Thermo Polar Fleece ürünleriyle aşırı sıcak ve soğuk stoklanması önleyen üst giyim ürünleri, size özel tasarlandı. Çabuk kuruyan ve terlemeyi önleyen yumuşak doku özellikleriyle erkek termal giyimde, çağ atlatan ürünlere tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Kadın Termal Giyim Modelleri, Çeşitleri Nelerdir?

Kadın termal giyim modellerinde, sizi içten dışa sarıp sarmalıyoruz. Termal çorap, termal içlik ve takımları, termal pantolon ve termal polar çeşitlerinde en yeni modeller, geniş beden seçenekleriyle tarzınıza uygun modellere ulaşabilirsiniz.

Kadın termal giyim kategorisinden; kadın termal çorap, kadın termal içlik , kadın termal polar ve kadın termal aksesuar bölümlerini değerlendirebilirsiniz. Kampanyalı ürünler, sponsor ürünler, yeni gelen termal ürünler ve indirimdekiler ile günün her anında konfor elde edebilirsiniz.

Thermoform Extren PP ürünlerinde, polipropilen özelliği kullanılmıştır. Hijyenik ve alerji yapmayan kumaş yapısıyla, iç giyimde rahatlığı sağlayacaksınız. UPF 50 özelliğiyle güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan Thermo Form Extreme PP ürünleri, leke, kir ve boya tutmaz.