Lenzing fr / Kermel elyafları, benzersiz fonksiyonel konfor sunar.Eşsiz konforu, aleve karşı dayanıklı özelliği, sizin çeşitli tehlikelerden mümkün olan en iyi şekilde korunmanızı sağlar.

Standartlar: EN ISO 11612 /  EN ISO 61482 1 -2 ,  Lenzing FR / Kermel elyafları aşağıdakileri belirleyici niteliktedir.

Alev Koruması , Mükemmel rahatlık , En iyi fizyolojik performans. Thermoform- Linzing FR / Kermel Fonksiyonel içlik, doğal yapısı ile aleve dayanıklıdır.

Defalarca yıkanmadan etkilenmeden, kalıcı bir koruma sağlar. Lenzing FR/Kermel, kullanıcının performansını maksimum seviyeye çıkararak yanıklar, sıcak çarpması riskini en aza indirir ve hayati durumlarda kurtarıcıdır.

Kullanım alanları : Elektrik sektörü çalışmaları, Akaryakıt sektörü çalışanları, Doğal gaz sektörü çalışanları, İtfaiyeciler, Fabrika çalışanları.

 Thermoform- LEnzing FR/ Kermel Ark Koruyucu/ Alev geciktirici içlik set, Almanya STF Enstitülerinde ISO11612 A1 B1 C1, ISO 61482 SINIF 2  sertifikalıdır. Ark, ısı veya alev riskleri barındıran bir ortamda bi 1x1 örme- 50% Kermel 49%Lenzing FR  1% Antstatik  elyaf kumaş karışımı, kullanıcıya maksimum performans sağlar.

İçerik  : 50% Kermel 48%Lenzing FR  2% Antstatik