Erkek Termal Çorap

Erkek Termal Çorap

Erkek Termal Çorap

Erkek çorap modellerinde termal konforu ve spor şıklığı ile en yeni modelleri hemen inceleyebilirsiniz. 35 ve 46 numara aralığı ile her zevke uygun çorap çeşitlerini sunuyoruz. Termo yapı ile imal edilen Thermoform kalitesiyle üstün dokuma teknolojisiyle, ayak konforunuzu sağlayabilirsiniz.

Anatomik yapıya sahip Thermoform erkek çorap çeşitleriyle, ayaklarınız nefes almaya başlar. Nemi dışarı atan dokuma yapısı sayesinde hızlı kuruma sağlanır. Antimic teknoloji kullanılarak üretilen termal erkek çorap modellerinde, estetik formlar uygulanmıştır.

Gün boyu rahatlık, kış boyu sıcaklık için tarzınıza uygun ürünleri hemen seçebilirsiniz.

Erkek Termal Çorap Özellikleri

Thermoform termal erkek çorap modelleri, ergonomik ve rahattır. Anatomik yapıya uygun dizayn edilen termal çoraplar, nemin hızla dışarı atılmasını sağlar. Antimic teknolojisi kullanılarak yapılan üretimler sayesinde; bakteri, virüs ve küfler parçalanarak yok olur. Ayak sağlığının korunması ve sürdürülmesinde etkili olan Antimic özelliğiyle en şık çorap modellerini hemen sipariş edebilirsiniz.

Termal erkek çorap çeşitlerinde elastik camsı tabaka oluşturan antimic yapı, yüzeyde bakteri oluşması ve üremesini önler. İnsan sağlığına özen gösteren nano antimic teknoloji ile çevre dostu ürünler sunuyoruz. Çevreye duyarlı ürün çeşitliliğiyle, dayanıklı ve uzun ömürlü ürün kullanımı sağlayabilirsiniz.

Termal çorap erkek kategorisinde yer alan tüm ürünlerde darbe dayanıklılığı formları kullanılmıştır. Topuk ve parmak uçları kısımlarında, taban kısımlarında çok katlı örgü teknolojisi kullanılmıştır. Termal çorap ürünlerini daha uzun süre kullanabilir, aşıma ve yıpranma etkilerini geciktirebilirsiniz.