Çocuk Termal İçlik Seti

Çocuk Termal İçlik Seti

Çocuk Termal İçlik

Soğuğa hassasiyeti olan çocukların kış aylarında günlük olarak ya da yaptığı özel sporlarda kullanabileceği termal içlik çocuk modelleri Thermoform kalitesi ile sizlerle buluşuyor.

Elastik yapısı ile çocuğunuzun gün boyunca özgürlüğünü kısıtlamayan içlikler özel formülü sayesinde vücut ısısını koruyarak üşümesine engel olur. Kendini özgür ve sıcakta hisseden çocuklar yaptığı sporun tadını çıkarırken gün boyunca konforlu olmanın huzurunu yaşar. 

Çocuk Termal İçlik Modelleri, Çeşitleri Nelerdir?

Çocuklar için üretilen termal içlikler Thermoform sitesi içerisinde çeşitli formatlarda satışa sunuluyor. Çocuğunuzun tüm vücudunu kaplayacak setleri tercih ederek en soğuk havalarda dahi narin cildinin soğuktan etkilenmesini önleyebilirsiniz.

Eğer parça olarak içlik satın almak isterseniz termal tayt ya da termal sweatshirt modellerini satın alarak yalnızca korumak istediğiniz bölgeye uygun bir içlik kullanımı sağlayabilirsiniz.

Çocuk Termal İçlik Özellikleri

Sıcaklığı ve rahatlığının yanında birçok özellik sunan çocuk termal içlik modelleri çocuklarınızın kendini özgür hissetmesi için geliştirildi.

·       Çocuk termal içlik modellerimiz unisextir. Bu nedenle hem kız hem de erkek çocukları için güvenle tercih edilebilir.

·       İçlikler pamuk ve polyesterden üretilmiş örgü kumaşlardan oluşturulur.

·       Son derece yumuşak yapıya sahip olan içlik modellerimiz çocuklarınızın tenine en uygun olacak formatta üretilmiştir.

·       İçi tüylendirilerek çocuklarınızın maksimum derecede rahat etmesi sağlandı. Uzun süreli kullanımlarda dahi çocuğunuzun narin vücuduna hiçbir zarar vermeyecektir.

·       İçlikler doğrudan vücut üzerine giyilir. Eğer ekstra bir giyim ürünü varsa içliklerin üzerine giyilebilir.

·       İnce ve ağırlık yapmayan yapısı sayesinde kıyafetlerin içerisinden belli olmaz. Dilediğiniz tüm kıyafet türleri ile güvenle kullanabilirsiniz.

·       Sahip olduğu örgü biçimi çocuk vücudunun tamamen sarılmasını sağlar. Her bir adımında özgürlüğü tadan çocuğunuz hiçbir engele takılmadan gününü doyasıya yaşayabilir.

·       Üretim için kullanılan kumaş herhangi bir şekilde kaşıntı ya da rahatsızlık hissi hissettirmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

·       Geliştirilmiş teknoloji ile yapılan kumaşının nefes aldıran yapısı ile çocuğunuz aşırı terleme ya da cildinin havasız kalması gibi problemlerle karşılaşmaz. Böylece cildin havasız kalmasından kaynaklı oluşabilecek hastalıkların da önüne geçilmiş olur.

·       Teri dışarı atmaya yardımcı yapısı çocuklarınızın vücudunun nemli kalmasını engeller. Nemli kalan vücut çocuklarda isilik, pişik ya da mantar gibi problemlerin ortaya çıkmasına neden olur. Kullanılan kumaş tüm bu problemlerin önüne geçerek çocuğunuzun cildinin sağlıklı kalmasına zemin oluşturur.