HAKKIMIZDA

 Hazal Tekstil 1996 yılında kurulmuş olup, kuruluşunun ilk yıllarında Avrupa bölgesindeki seçkin markalara Fason Üretim yapmıştır.

 1999 yılında MAT Tekstil'i kurarak grup bünyesine dahil etmiştir.

 Mat tekstil tecrübeli profesyonel kadrosuyla SEDEX onaylı OEKO-TEX Belgeli tesislerinde üretim yapmaya devam etmektedir. Palmers, Urban Outfitter, Mcm Defacto Ds damat vb firmalara hizmet vermektedir.

 2000 yılında Kendi markasını yapmak için hazırlıklara başlayan Hazal Tesktil bu konuda Ciddi Ar-ge çalışması yapmıştır.

 Edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimleri 2005 yılında Thermoform markası ile hayata geçirmiştir. Türkiye’nin ilk termal içlik ve Aksesuar markasıdır. Thermoform Teknik giyim alanında 23 yılı aşkın bir tecrübenin sonucudur. Thermoform’un tüm ürünlerinde doğal ve teknik ipliklerin kendine has özelliklerinden yararlanılmıştır. Thermoform ürünleri özellikle Kolluk kuvvetleri, zor koşullarda hizmet veren çalışanlar, aktif sporlar, eğlence aktiviteleri, doğa sporları ve günlük kullanım için dizayn edilmiştir.

 2019 yılında Bondy markasını satın alarak bünyesine katmıştır.

 Bondy; Kadın sabahlık, gecelik, pijama takımları ve iç giyim üreten, Kadınların en özel günlerine, her mutlu anına değer katmak için kıyafetler tasarlamaktadır.

 2019 yılında Türkiye’yi Uluslararası platformda Temsil eden Erkek Klasik Giyim markası D'S Damat ile yapmış olduğu Lisans anlaşmasıyla; Pijama Rob takımlar, İç çamaşırı ve Damat aksesuarları üretimine başlamıştır.