Bebek Termal Tulum

Bebek Termal Tulum

Bebek Termal Tulum

Thermoform çocuk giyim ürünlerinde sıcacık dokular sunuyoruz. Yumuşacık ve tüylendirilmiş iç yüzey ile bebek tenine özgü modelleri değerlendirebilirsiniz. Bebek termal tulum kategorisinde en yeni ürünler, unisex tulum modelleri, çocuk ve bebek tulum çeşitlerini görebilirsiniz.

Bebek Termal Tulum Modelleri, Çeşitleri Nelerdir?

Yüksek pamuk oranı ile termal formda imal edilen bebek tulum çeşitleri, kış boyu bebeğinizin rahat etmesini sağlar. Unisex çocuk giyim çeşitlerinde mükemmel izolasyon sağlayan Thermoform ürünleri, nefes alan dokuma teknikleri kullanılıyor.

Tene uyumlu termal tulum çeşitleriyle hem günlük aktivitelerde hem de uyurken konfor sağlanır. Çevre dostu üretimler ve insan sağlığına dost içerikler ile imal edilen bebek tulumları, farklı yaş kategorilerine göre hazırlanıyor. Kız çocuk, erkek çocuk ve unisex tulum modellerinde düze ve desenli modelleri inceleyebilir, kumaş özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz.

Bebek Termal Tulum Özellikleri

Bebek termal tulumlar, yüksek pamuk içerikleriyle terletme yapmayan özellikte imal ediliyor. İç yapı tüylendirilerek yumuşak ve soft dokunuş sağlanıyor. Alerji yapmayan cilt dostu termal kumaş özelliğiyle, soğuktan korunurken bebeğinizi cildi nefes alır. Thermoform bebek tulum çeşitleri 1ila 4 yaş arasında değerlendirilebilir.

Bedenin sıcak ve kuru kalması sağlanırken, koku oluşturmaz kumaş yapısıyla bebeğinizin rahat etmesiniz sağlar. Doğrudan ten üzerine giyilebilir forma dizayn edilen termal bebek tulum çeşitleri, cilt dostudur. İçerideki nemin dışarı atılması sağlanırken, içeriye ideal hava akışı sağlanır ve hızlı kuruma özelliğiyle konfor elde edilir.

Kolay temizleme ve ütü gerektirmeyen kumaş özelliğiyle kullanışlıdır. Termal bebek tulum çeşitleri, ergonomik ve rahattır. Ayak yapısı ve gövde kesimlerinde bedeni saran özelliği, hareket kabiliyetini kısıtlamaz. Elastik kumaş özelliği sayesinde, bebeğiniz ne kadar hareketli olursa olsun konforlu kullanış sağlar. Omuz ve yaka kısımlarından çeke yapmaz ve diz bırakmaz kumaş özelliğinde imal edilmektedir.

Termal konseptte dizayn edilen bebek tulum çeşitleri, 0-12 yaş ile 4 yaşa kadar üretiliyor.