Çocuk Termal Çorap

Çocuk Termal Çorap

Çocuk Termal Çorap Modelleri, Çeşitleri Nelerdir?

Çocukx termal çorap modelleri arasında; Merino Sleamless termal çorap çeşitleri, Thermoform Hunting çorap çeşitleri ve Mountain çorap çeşitleri çok beğenilenler arasında yer alıyor.

Nem dengesini sağlayan ve hava akışını nitelikli şekilde gerçekleştiren termo yapı, ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlar. İzolasyon seviyelerine göre farklı seçeneklerde imal edilen çocuk termal çorap modelleri, renk çeşitliliğiyle avantaj yaratıyor.

Çocuklar için 23 ve 34 numara aralığında imal edilen unisex çoraplar, Thermolite elyafıyla üretiliyor. Bakteri ve mikrop oluşumunu önleyen antimic yapı sayesinde yüzeyde mikrop barınmaz, yaşamaz ve üremez. Fonksiyonel ve anatomic yapıda üretilen termo unisex çorap çeşitlerini iç alan ve dış alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çocuk Termal Çorap Özellikleri

Ayak terlemesini önleyen iplik yapısı ve nemin kolay şekilde dışarı atılmasını sağlayan termal özellikleriyle, ayak sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Kışın soğuk etkilerinden korunmanıza ve sıcacık kalmanıza destek sağlayacak çocuk termal çorap özellikleri, Antimic ürün formunda tasarlanmıştır.

Hafif ve ergonomik tasarım özellikleri, bakteri oluşumunu önleyen nano teknolojik yapı ve Merino yün sıcaklığıyla daima zinde olacaksınız. Tüm ayakkabı, bot ve çizme çeşitleriyle rahat kullanabilir, istediğiniz uzunluk ve ölçüde çorap modellerini değerlendirerek kıyafetlerinizle birlikte rahat kullanım sağlayabilirsiniz.

Yüksek dayanım faktörleri ile imal edilen çocuk termal çorap modelleri; topuk, taban ve parmak kısımlarında darbeye dayanıklı olarak üretilmiştir. Yüksek teknolojiler ve süper wash patenti ile üretilen Thermo Merino çorap çeşitleri, çok soğuk havalarda bile ayak sıcaklığınızı sağlar.