Çocuk

Çocuk

Çocuk Termal İçlik

 Soğuğa hassasiyeti olan çocukların kış aylarında günlük olarak ya da yaptığı özel sporlarda kullanabileceği termal içlik çocuk modelleri Thermoform kalitesi ile sizlerle buluşuyor.

 Elastik yapısı ile çocuğunuzun gün boyunca özgürlüğünü kısıtlamayan içlikler özel formülü sayesinde vücut ısısını koruyarak üşümesine engel olur. Kendini özgür ve sıcakta hisseden çocuklar yaptığı sporun tadını çıkarırken gün boyunca konforlu olmanın huzurunu yaşar.Çocuğunuzun sağlığını ve cildini önemsiyorsanız çocuk cildine uygun bir şekilde üretilmiş termal içlik modellerini tercih ederek hem kendinizi hem de çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Çocuk Termal İçlik Modelleri, Çeşitleri Nelerdir?

 Çocuklar için üretilen termal içlikler Thermoform sitesi içerisinde çeşitli formatlarda satışa sunuluyor. Çocuğunuzun tüm vücudunu kaplayacak setleri tercih ederek en soğuk havalarda dahi narin cildinin soğuktan etkilenmesini önleyebilirsiniz.Eğer parça olarak içlik satın almak isterseniz termal tayt ya da termal sweatshirt modellerini satın alarak yalnızca korumak istediğiniz bölgeye uygun bir içlik kullanımı sağlayabilirsiniz.

Çocuk Termal İçlik Özellikleri

 Sıcaklığı ve rahatlığının yanında birçok özellik sunan çocuk termal içlik modelleri çocuklarınızın kendini özgür hissetmesi için geliştirildi.

 Çocuk termal içlik modellerimiz unisextir. Bu nedenle hem kız hem de erkek çocukları için güvenle tercih edilebilir.İçlikler pamuk ve polyesterden üretilmiş örgü kumaşlardan oluşturulur.Son derece yumuşak yapıya sahip olan içlik modellerimiz çocuklarınızın tenine en uygun olacak formatta üretilmiştir.İçi tüylendirilerek çocuklarınızın maksimum derecede rahat etmesi sağlandı. Uzun süreli kullanımlarda dahi çocuğunuzun narin vücuduna hiçbir zarar vermeyecektir.İçlikler doğrudan vücut üzerine giyilir. Eğer ekstra bir giyim ürünü varsa içliklerin üzerine giyilebilir.İnce ve ağırlık yapmayan yapısı sayesinde kıyafetlerin içerisinden belli olmaz. Dilediğiniz tüm kıyafet türleri ile güvenle kullanabilirsiniz.Sahip olduğu örgü biçimi çocuk vücudunun tamamen sarılmasını sağlar. Her bir adımında özgürlüğü tadan çocuğunuz hiçbir engele takılmadan gününü doyasıya yaşayabilir.Üretim için kullanılan kumaş herhangi bir şekilde kaşıntı ya da rahatsızlık hissi hissettirmeyecek şekilde tasarlanmıştır.Geliştirilmiş teknoloji ile yapılan kumaşının nefes aldıran yapısı ile çocuğunuz aşırı terleme ya da cildinin havasız kalması gibi problemlerle karşılaşmaz. Teri dışarı atmaya yardımcı yapısı çocuklarınızın vücudunun nemli kalmasını engeller. 

Çocuk Termal İçlik Fiyatları

 Termoform ile sizlere sunulan kalitenin yeni adresi termal içlik çocuk modelleri en uygun fiyatlar ile mağazanın web sitesinde yer alıyor. Bir içlikten çok daha fazlasını sunan ürünlerin cazip fiyatlarını öğrenmek için web siteyi kullanabilirsiniz.Web site içerisinde yer alan kategoriye girmenizin ardından tüm içlik modelleri açılan sayfada yer alır. İçliklerin güncel fiyatlarını hatta varsa kampanyalarını öğrenerek anında işlem yapabilirsiniz.

Çocuk Termal Bedeni Nasıl Olmalıdır?

 Çocuğunuz için içlik tercihi yaparken bedeninin çocuğunuza uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Seçenekler bölümünde yer alan 116, 128, 140, 152, 164 ve 176 butonları çocuğunuzun boyunu temsil eder.Eğer çocuğunuzun boyu bu seçenekler içerisinde bulunanlardan herhangi birine tam uymuyorsa en yakın olan seçeneği almanız önerilir.