Unisex Termal İçlik & Set

Unisex Termal İçlik & Set

Unisex Termal İçlik

Rahatlığının yanında özel kumaşı ile vücut ısısının korunmasını sağlayan unisex termal içlik, spor yaparken ya da kış günlerinde kendinizi soğuğa karşı güvende hissetmenizi sağlar.

Nefes alan kumaş yapısı ile terinizi vücudunuzdan uzaklaştırmanıza yardımcı olurken cildinizin daima kuru kalmasını sağlayarak olası cilt problemlerinin ortaya çıkmasına engel olur. Böylece içliğinizi giydiğiniz süre boyunca kaşıntı, acı ya da tahriş gibi problemler ile baş başa kalmazsınız.

Unisex Termal İçlik Çeşitleri

Termal içlik unisex çeşitleri kadınların ihtiyaçları ve beden yapısı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Sizlere sunulan içlik ürünleri içerisinde yalnızca soğuktan korumak istediğiniz bölgeniz için kullanabileceğiniz termal tayt, termal sweatshirt, termal içlik ve termal pantolon modelleri bulunuyor.

Unisex Termal İçlik Özellikleri

Thermoform unisex içlik modellerinin tercih edilmesinin en temel nedenlerinden biri sunduğu eşsiz özelliklerdir. Satın alacağınız termal içlikler;

  • Polyester, polyamid ve elasthan teknolojisi kullanılarak özgün ve gelişmiş bir kumaş ile üretilir.
  • Dikişsiz ya da dikişli seçenekleri ile kullanmak istediğiniz alana uygun olarak tercih edilebilir.
  • Terin atılmasında son derece etkili bir yapıda olan örgü kumaşı spor ya da günlük kullanım sırasında terlemenin dışarı atılmasını ve gün boyunca kuru bir cilde sahip olmanızı sağlar.
  • Ensek yapıda üretilen formu ile vücudunuzu tamamen sarar. Vücudunuz ile soğuk hava arasında adeta bir kalkan görevi görerek en soğuk havalarda dahi vücut ısınızın sabit kalmasını sağlar.
  • Özel olarak geliştirilmiş yapısı tüm hareketlerinize uyum sağlar. Eğilme oturma ya da benzeri hareketlerinizde aşağı kayma, yukarı toplanma ve benzeri vücudunuzun açılmasına ve soğuktan etkilenerek vücut ısınızın düşmesine neden olacak olumsuz durumlar ortadan kaldırılır.
  • Farklı bedenlerde üretilmesi nedeni ile birçok vücut tipi tarafından kullanılabilir. Elastik yapısı vücudunuza uyum sağlayacağı için içliğiniz vücudunuza göre esner ya da sıkılaşır.
  • Vücudunuzu komple saran yapısı hiçbir hareketinizin engellenmesine neden olmaz. Ağırlık yapmayan ve üzerinize yapışmayan formu ile tüm hareketlerinizde özgürlüğünüzü hissedebilirsiniz.
  • Geliştirilmiş kumaşında en çok dikkat edilen nokta içliğinizin hava almasıdır. Hava alan içliğiniz sizleri birçok tahriş ve cilt problemlerinden korurken aşırı terleme ya da cildinizin havasız kalması gibi birçok noktanın üzeri çizilir.