Unisex Termal Çorap

Unisex Termal Çorap

Unisex Termal Çorap

En konforlu unisex termal çorap çeşitleri ve cazip fiyat seçenekleriyle, online siparişinizi hemen verebilirsiniz. Koşulsuz iade ve ücretsiz kargo avantajlarıyla 7/24 sipariş konforu sağlıyoruz. Unisex termal çorap kalitesiyle sıcacık ürünler, yumuşacık doku özellikleri ve şık modeller size özel dizayn edildi.

Unisex termal çorap kategorisinden, en yeni ve popüler ürünlere erişebilir, kampanyalı fiyatları görebilir ve günün her anı rahat edebilirsiniz. Ayak sağlığınıza katkı sağlayacak antibakteriyel özelliklere sahip termal çoraplar, kadın ve erkek numara seçenekleriyle her tarza uygun modeller içeriyor.

Unisex Termal Çorap Özellikleri

Sezonun en beğenilen termal çoraplarında geniş renk seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Ayak terlemesini önleyen iplik yapısı ve nemin kolay şekilde dışarı atılmasını sağlayan termal özellikleriyle, ayak sağlığının korunmasına yardımcı oluyor. Kışın soğuk etkilerinden korunmanıza ve sıcacık kalmanıza destek sağlayacak unisex termal çorap özellikleri, Antimic ürün formunda tasarlanmıştır.

Hafif ve ergonomik tasarım özellikleri, bakteri oluşumunu önleyen nano teknolojik yapı ve Merino yün sıcaklığıyla daima zinde olacaksınız. Tüm ayakkabı, bot ve çizme çeşitleriyle rahat kullanabilir, istediğiniz uzunluk ve ölçüde çorap modellerini değerlendirerek kıyafetlerinizle birlikte rahat kullanım sağlayabilirsiniz.

Yüksek dayanım faktörleri ile imal edilen unisex termal çorap modelleri; topuk, taban ve parmak kısımlarında darbeye dayanıklı olarak üretilmiştir. Yüksek teknolojiler ve süper wash patenti ile üretilen Thermo Merino çorap çeşitleri, çok soğuk havalarda bile ayak sıcaklığınızı sağlar.

Unisex Termal Çorap Hangi Sporlarda Kullanılır?

Unisex termal çoraplar, salon sporlarının en popüler ürünleridir. Pilates ve fitnes konforu yaşayabilir, dağcılık ve trecking gibi sporlarda rahatlık sağlayabilirsiniz. Motor sporları ve bisiklet, futbol, basketbol ve voleybol gibi sporlarda rahat kullanım sağlar.

Unisex termal çorap kullanılan sporlar ve günlük kullanımlarınızda; ayakların terlemesi önlenerek nemin hızlı şekilde dışarı atılması sağlanır. Nefes alan dokusu ile ayaklarınız rahat eder ve çorap içindeki hava akışı en ideal biçimde sağlanır. Yüksek sıcaklık seviyeleri, mükemmel izolasyon dengesi ve mikrop önleyici Antimic özellikleriyle, pek çok spor etkinliğinde tercih ediliyor.