5,0 (0)

Thermoform Ultimate Çorap LACİVERT

Ürün Kodu: HZTS74_R007
199,00 TL

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

HIZLI TESLİMAT
KOŞULSUZ İADE
150TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Payment


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:

Thermoform® çorapları anatomik bir yapıya sahiptir.
Fonksiyonel yapısı ve Thermolite® teknolojisi ile nemi hzıla dışarı atarak ayağınızı kuru tutar.
Antimic Teknolojisi Kullanılarak üretilmiştir. Antimic® teknolojisi uygulanan yüzeye temas eden bakteri virüs ve küflerin hücre zarını parçalayarak yok eder.
Ürünlerde Elastik camsı koruyucu bir tabaka oluşturarak tüm bakteri, virüs ve mikropların üremelerini durdurur.
Uygulandığı çorap yüzeyini renksiz, kokusuz Nano Boyutta küçük kalkanlar ile kaplayarak, bakterilerin tutunmasını engeller ve uzun süreli etkisi sayesinde üremelerine de engel olur.
Antimic® ürün grubu, en üst standartlarda Antimikrobiyel teknolojisi ile kotuma sağlarken insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çözümler sunar.
Taban, topuk ve parmak uçları extra dolguludur. Bu sayede daha dayanıklı ve darbe emicidir.

KULLANIM ALANLARI:Dağcılık, Kayak, Motor Sporları ve çok soğuk havalar için idealdir.
İÇERİK: %36 Thermolite %26 Merino Yün %34 Poliyamid % 4 Elasthan

THERMOLITE® teknolojisi, outdoor tutkunlarının rahatlıkla güvenebileceği koruyucu izolasyon sağlar. Hızlı kuruyarak, olağanüstü sıcaklık ve nefes alabilirlik kazandırmak üzere tasarlanan THERMOLITE®, kullanıcıyı sıcak tutacak ve performanslarını optimize etmeye yardımcı olacaktır.
Thermolite® Elyafının sağladığı Faydalar
• Kolay bakım
• Mükemmel izolasyon (CLO) seviyeleri
• Mükemmel kuruma hızı
• Mükemmel hava geçirgenliği
• Kalıcı hafiflik ve sıcaklık performansı
SUPERWASH®
Super wash yünü, makinede yıkanabilecek şekilde işlenmiş özel bir yündür, keçeleşme yapmaz. Aşırı sıcaklığın (bir çamaşır makinesinde veya kurutucuda sıcak bir ayarda olduğu gibi) süper yıkama kaplamasına zarar verebileceğini ve keçeleşmeye neden olabileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle süper yıkama yünlerimizle soğuk yıkama ve düz kurutma öneriyoruz. Ayrıca, süper yıkama yünlerinin normalden biraz daha fazla gergin olma eğiliminde olduğunu unutmayın. Bunun nedeni, ipliğin pullarının birbirine yapışamamalarıdır. İpliğinizin nasıl esneyileceğini görmek için süper yıkama yünü ile uygun bir ölçü örneği yapmak özellikle önemlidir.
Dikkat çekici olan son nokta, tüm yıkanabilir iplikler süper yıkamada bulunmamaktadır. Süper yıkamanın patentli bir işlem olmasıdır. Süper yıkama yapılmayan yıkanabilir yünlerde çok farklı yıkama ve kurutma talimatları olabilir, bu nedenle iplik etiketinizin bakım talimatlarını daima takip etmeniz önemlidir.